-->
Produkty - tauSEATING
Vítáme Vás - tauSEATING

Produkty tauSEATING

Představujeme různé druhy diváckých systémů a služeb spojených s přípravou návrhů sportovních, kulturní a multifunkčních projektů, výrobou, dodávkou a montáží.

next Coolin
Gravitační sklopné sedadlo
next Diamond (NOVINKA)
Gravitační sklopné sedadlo
next Expression
Univerzální stadionové sedadlo
next Horit
VIP sedadlo
next Kook
Ekonomické řešení
next Luxe
Interiérové sklopné sedadlo
next Merit
Sklopné sedadlo
next Selent
Interiérové sklopné sedadlo
next Salin
Monoblok
next Stage
Čalouněné sedadlo
       
next Montovatelné tribuny
Flexibilní řešení
next Teleskopické tribuny
Flexibilní řešení

Luxe

Luxe

Jednoduchý, univerzální, elegantní design

Vhodné zejména pro: umělecká centra, divadla, stadiony,kina, konferenční sály, multifunkční kulturní a sportovní zařízení, VIP prostory a podobně

LUXE lze využít jak pevné, kotvené sedalo, tak jako sklopné sedalo pro teleskopické systémy. Sedadla lze vybavit čalouněním pro VIP prostory a poskytují tak širokou škálu možností uplatnění při zachování jednotného designu diváckých systémů. Luxe tak harmonizuje prostření i při celkem omezeném rozpočtu.

Popis sedadla
Opěrák a sedák: vyrobený vstřikováním z HDPE s dvojitou stěnou. Volba středně vysokého nebo vyššího opěradla umocňujě variabilitu uplatnění pří jednotném design provedení.
Kostra sedadla: Montáž na trámu se z praktického hlediska přizpůsobí jakýmkoliv požadavkům na kotvení. Rovněž lze flexibilně upravovat osovou vzdálenost sedadla požadavkům projektu. Doplňkem pak mohou být područky, čalounění, držáky na nápoj, sklopné stolky – tablet pro noniváře nebo školící centra.


Luxe

produktový list (PDF)